O konikachO konikachO konikach

Nasze Masiuki to koniki o wyjątkowej urodzie. Starannie dobierane tkaniny i barwne dodatki mają za zadanie zachwycić przyszłych właścicieli.
Jednak o ich wyjątkowości stanowi sekret, który poznać można jedynie przebywając w ich obecności – Masiuki to koniki z duszą.

 

Nasze ręce nadały im formę, ale nasze marzenia i radość z tworzenia
oraz szumiące przyjemnie w uszach ciepłe słowa ich właścicieli wypełniają je czymś ulotnym i niespotykanym.

 

Jeżeli chcecie być częścią barwnego masiukowego świata, sprawdźcie, czy w internetowej stajni nie czeka już na Was konik
ze wstążeczkowym ogonkiem, charakterystyczną kółeczkową grzywą i serduszkiem wyszytym na siodełku.Jeżeli konik się zabrudzi, zakurzy, zaplami:

 

NIE PIERZEMY W PRALCE! Najlepszego przyjaciela tak się nie traktuje. Zamiast wirowania zaproponuj mu delikatną kapiel w letniej wodzie.
Nie stosuj silnych detergrntów a jedynie łagodne środki, które pozwolą zachować jego naturalny kolor i co ważniejsze kształt.Żywimy:
miłością, radością, szeptanymi sekretami. Pod żadnym pozorem nie należy karmić Masiuków świeżą trawą, żelkami czy jogurtem.

 

Masiuki na słońcu czują się najlepiej pod pachą swojego małego właściciela, który właśnie spaceruje z rodzicami.
Masiuki stojące na parapecie wschodniego lub zachodniego okna mogą nie poradzić sobie z intensywnym naświetlaniem,
co odbije się na ich umaszczeniu a przejawi się niepożądaną bladością jednej strony.UWAGA:

Przycinanie Masiukom ogonków nie spowoduje ich odrastania czy zagęszczenia, wprost przeciwnie, będzie to proces nieodwracalny i może znacząco odbić się na urodzie koników.

Rodzice małych dzieci lubiących podejmowanie prób spożycia/ugryzienia zabawek: Masiuki na półeczkę nad łóżeczkiem – TAK, Masiuki sam na sam z ekperymentującą pociechą – NIE.